menu
2024»

Klamer TT competitie #2

2024»

LiveTiming

Ververs de pagina voor nieuwe tijden.

toon tussentijden

Dames zonder TT

#NaamTijd 20km
1LEUSINK Claudia32:25,391
2VAN PUTTEN Marissa 34:34,302
3DE GRAVE Lotte35:04,536
4BOLT Hermina36:09,819

D4: Dames met KNWU-licentie (geen startlicentie) vanaf 19 jaar

#NaamTijd 20km
1ROSMAN Babette28:28,404
2SMITH Fleur28:39,555
3BOSMA Anneleen28:40,270
4WELMERS Petra29:25,748
5NOMDEN Loes29:26,432
6GIERVELD Heleen29:33,258
7SPIERINGS steffie29:41,786
8BLOEMHEUVEL Jasmijn30:14,281
9BORKHUIS Hannah31:09,379
10FRANSEN Emilie31:16,988
11LEUSINK Claudia32:25,391
12PRINS Fleur 32:54,492
13VAN PUTTEN Marissa 34:34,302
14VAN SIGHEM Elise34:40,178
15ROELOFS Lisanne 34:57,843
16DE GRAVE Lotte35:04,536
17BOLT Hermina36:09,819
18DE VISSER Tess-
19WIJMA Karlijn -
20VAN LOO Andrea-
21KOSTER Laura-
22VAN BRUGGEN Eline-

Alle deelnemers

#NaamTijd 20km
1TER WEEME Jelle25:31,510
2VERZIJL Sten 25:33,812
3VRIJ Thijs25:38,782
4LANGE Wessel25:39,741
5VAN DER WIER Wieger25:48,790
6WEMMERS Thijs25:53,790
7VAN EEKELEN Nathan25:55,445
8ZOMERMAAND Jurgen26:01,505
9HAMMINGA Maarten26:08,532
10VAN WEELE Jannes26:10,562
11TIJSSEN Viego26:10,894
12ROMERS Jilles26:13,258
13BEENTJES Sem26:15,639
14BOS Brent26:21,339
15ZIJLSTRA Youri26:23,202
16BUSKERMOLEN Sven26:40,382
17WOLFERT Erik26:44,903
18MULDERIJ Gert26:46,582
19HUTTEN Gerrit-Henk26:58,377
20VAN DER KRAAN Bastiaan27:00,008
21DE JONG Thijmen27:06,885
22VAN DER LINDE Marc27:10,322
23DE LINCEL Max27:11,479
24DE JONG Nino27:17,435
25VAN DEN BRINK Gerrit27:18,895
26TAEKEMA Laurens27:24,096
27SCHIPPER Stephan27:25,780
28BENJAMINS Jelmer27:26
29ZONDAG Jarno27:27,347
30BROERE Gijs27:31,092
31DE KOCK Storm27:35,695
32MEERMAN Jordy27:45,517
33HAALBOOM Randy27:50,540
34TIMMER Albert27:58,543
35VAN TRIEST Wim28:04,685
36ROSMAN Babette28:28,404
37SMITH Fleur28:39,555
38BOSMA Anneleen28:40,270
39HEIJMANS Mark28:40,503
40SPIERINGS Coen28:51,093
41HAAK Krijn29:18,859
42VERHOEVEN Harm29:24,290
43WELMERS Petra29:25,748
44NOMDEN Loes29:26,432
45GIERVELD Heleen29:33,258
46SPIERINGS steffie29:41,786
47BLOEMHEUVEL Jasmijn30:14,281
48VAN DER NEUT Dick30:21,523
49BOLKS Klaas30:30,487
50LINSSCHOTEN Pascal31:00,917
51MULDERIJ Jan31:04,864
52BORKHUIS Hannah31:09,379
53FRANSEN Emilie31:16,988
54FRANSEN Floris32:08,859
55LEUSINK Claudia32:25,391
56PRINS Fleur 32:54,492
57WIJNNE Gerrit32:55,710
58MOLENAAR Klaas34:14,070
59VAN PUTTEN Marissa 34:34,302
60VAN SIGHEM Elise34:40,178
61FAHNER Roger34:50,705
62ROELOFS Lisanne 34:57,843
63DE GRAVE Lotte35:04,536
64BOLT Hermina36:09,819
65KUPERUS Juup-
66VAN DE STREEK Hidde-
67KOSTER Laura-
68ROMANA Michael-Angelo-
69VAN DER WULP Casper-
70DE WIT Robert-Jan -
71BAKKER Jan-
72KOOL Tobias-
73VAN BRUGGEN Eline-
74DOORDUIN Douwe-
75DE VISSER Tess-
76VAN LOO Andrea-
77WIJMA Karlijn -
78KETTING Marco-

Racefiets

#NaamTijd 20km
1LINSSCHOTEN Pascal31:00,917
2FRANSEN Floris32:08,859
3LEUSINK Claudia32:25,391
4WIJNNE Gerrit32:55,710
5MOLENAAR Klaas34:14,070
6VAN PUTTEN Marissa 34:34,302
7DE GRAVE Lotte35:04,536
8BOLT Hermina36:09,819