menu
2023»

Acht van Holtheme (Hardenberg)

2023»

Startpagina voor deze tijdrit.

Wedstrijd informatie

VOLLEDIGE UITSLAGEN (Nu met tussentijd)

Fotos (met dank aan Jacob Westra)



VIDEO VAN PARCOURS OP TWITTER HWV ->
https://twitter.com/HWVHardenberg/status/1651928459529056256

De tweede editie van de Acht van Holthome kent een groot deelnemersveld. Hoewel er geen KNWU jury aanwezig zal zijn, word de tijdrit gehouden volgens de reglementen van de KNWU. Dat betekent voor nieuwelingen: Geen tijdritfiets, geen opzetstuur, maar wel een tijdrithelm.
Link naar reglementen KNWU Reglementen
FieldValue
Datum2023-04-28
Start tijd17:45:00
Afstand17.4 km (8.7km Nieuwelingen)
OrganisatieHWV Hardenberg
PlaatsHoltheme
Coordinaten start/finish52.6099,6.7031
Inschrijfgeld12.50 euro
InschrijvenInschrijving is eerder gesloten wegens een hoger dan verwacht aantal inschrijvingen. Kom je niet? Meld je zsm af met een mailtje naar b.lip.1986@gmail.com
Inschrijving open totInschrijving gesloten wegens maximale deelnemers.
Websitehttps://www.hwvhardenberg.nl

Parcours

Het parcours is gewijzigd ten opzicht van 2022. De afstand van 1 ronde is 8.7 kilometer. Nieuwelinge ...

Categoriëen

#CategorieAfstandDeelnemers
1H1: Jeugd jongens 12 t/m 14 jaar8.7-
2D1: Jeugd meisjes 12 t/m 14 jaar8.72
3D2: Nieuwelingen meisjes8.715
4H2: Nieuwelingen heren8.717
5D2: Junioren dames17.423
6H2: Junioren heren 17.420
7H3: Senioren heren 19 t/m 39 jaar 17.4-
8H4: Veteranen heren 40 t/m 49 jaar masters 40+17.49
9H5: Veteranen 2 heren 50 t/m 59 jaar, Master 50+ 17.44
10H6: Veteranen 3 heren 60 jr en ouder, Master 60+ 17.44
11H7: Heren KNWU-A (t/m 39 jaar), Belofte en Elite17.433
12D3: Dames zonder KNWU-licentie of met startlicentie17.4-
13D4: Dames met KNWU-licentie (geen startlicentie) 17.46
14Alle (1 ronde)8.734
15Alle (2 ronden)17.499

Competitie(s)

Deze tijdrit is onderdeel van de volgende competities.

Deelnemers

Starttijden zijn definitief
#Start nummerStart tijdNaamLeeftijdM/VWoonplaats
1117:45:00 KLEIN Isa14VNieuw-Vennep
2217:45:30 KOOT Jil15VRotterdam
3317:46:00 JEUCKEN Britt15VVenray
4417:46:30 TIMMERMANS Jytte15V
5517:47:00 LEUSINK Claudia16VDronten
6617:47:30 HEINSMAN Dominique16V
7717:48:00 DE GRAVE Lotte16VTholen
8817:48:30 FRANSEN Emilie16VZevenhoven
9917:49:00 KOOPS Jente16V
101017:49:30 TALEN Isabella16VDronten
111117:50:00 JANSEN Eline17V
121217:50:30 PRINS Fleur 17VZwolle
131317:51:00 LINDERS Simone17VOud Gastel
141417:51:30 MÜLLER Roos17V
151517:52:00 KIERS Hannah 17V
161617:52:30 VAN VELZEN Indy 17VWaddinxveen
171717:53:00 HUIZINK Lieke17V
181817:53:30 TALEN Federico12MDronten
191917:54:00 OLIJ Rune15MBorne
202017:54:30 KLEIN Bodhi15MAmsterdam
212117:55:00 JAGT Caden15MGeesteren
222217:55:30 CUTLER Pascal15M
232317:56:00 WIERSMA Thijs16MSint Nicolaasga
242417:56:30 KLEIN Jesse16M
252517:57:00 KOENIS Nick16M's-Gravenzande
262717:58:00 TE NAHUIS Sepp16M
272817:58:30 POTTER Fitz16M
282917:59:00 BASSA Mees17MGoudriaan
293017:59:30 VAN DEN BERG Jonathan17MMaassluis
303118:00:00 PANIN Artem17MMonnickendam
313218:01:00 ROMERS Jilles17MRozenburg
323318:01:30 DE JONG Thijmen17MTer Aar
333418:02:00 ZIJLSTRA Youri17M
343518:04:00 NEDERLOF Tim37MHardenberg
353618:05:00 KLOK Sveva17VBrielle
363718:06:15 VAN DORP Anna Linde17VElburg
373818:07:30 VAN SIGHEM Elise17VBreda
383918:08:45 BAKKER Senna17VWormer
394018:10:00 VAN HELLEMONDT Jasmijn17VApeldoorn
404118:11:15 GIULIA WUURMAN Jade17VLimmen
414218:12:30 HEINSMAN Bénédicte17V
424318:13:45 TAKKEN Roxanne18V
434418:15:00 VAN VLIET Rosalie18V
444518:16:15 VAN TONGEREN Jenna18V
454618:17:30 HEEGER Rozemarijn18V
464718:18:45 GOOSSENS Esra18VGeesteren GLD
474818:20:00 BADER Silje18V
484918:21:15 VAN DUIN Judith18V
495018:22:30 JOOREN Laura18V
505118:23:45 REEMEIJER Femke19VSpaarndam
515218:25:00 KLEIJN Tessa19VWognum
525318:26:15 TIMMERMANS Elise19V
535418:27:30 ELLERMANN Esmée19VEmmen
545518:28:45 KEESMAN Masja19VVelserbroek
555618:30:00 VAN VELZEN Zoë 19VWaddinxveen
565718:31:15 WIJSMAN Senna19V
575818:32:30 VRIJ Thijs17M
585918:33:45 BRUIL Pepijn17MWijnbergen
596018:35:00 VAN WIJNGAARDEN Sem17M
606118:36:15 WISSINK Luka17M
616218:37:30 BIJLSMA Sjoerd17M
626318:38:45 VAN WIJNBERGEN Denley18MGiessen
636418:40:00 LUNENBORG Jaymz18M
646518:41:15 DRESCHLER Guido18MHardenberg
656618:42:30 VLAGSMA Twan18MBolsward
666718:43:45 ZOMERMAAND Jurgen18M
676818:45:00 DERKSEN Jente18MHaalderen
686918:46:15 WOBMA Lenthe18V
697018:47:30 JANSEN Bram18MLexmond
707118:48:45 VAN EEKELEN Nathan18MAmsterdam
717218:50:00 BERENST mikel18M vroomshoop
727318:51:15 BENDIJK Mats18MTytsjerk
737418:52:30 VAN DE STREEK Jost18MGoudriaan
747518:53:45 NIEUWLAND Bas18MAlmelo
757618:55:00 DIJK Jens18MVleuten
767718:56:15 SCHIEVEN Jelle18M
777818:57:30 KOOL Tobias19MPurmerend
78119:00:00 VAN LOO Gerrit60Mt Harde
79219:01:15 KAPPERT Henry61MSleen
80319:02:30 BOLKS Klaas66MHardenberg
81419:03:45 MULDERIJ Gert51MElim
82519:06:15 KUIPER Alfred56MLeek
83619:07:30 KUNKELER Emiel57M
84719:08:45 SCHIPPER Stephan40M
85819:11:15 BOELEN Brian42MHavelte
861019:13:45 VAN DER KRAAN Bastiaan45MHoogeveen
871119:15:00 RODRIGUES Lincon45MDillenburg 340, Doorwerth, 6865HT
881219:16:15 EIJKMAN Wouter 47MVleuten
891319:17:30 HAVERKAMP Lammert48MElburg
901519:20:00 KLEIJN Daniel50MWognum
911619:21:15 BOUWERS Lisa21VGrolloo
921819:23:45 SCHOONEWILLE Yvet24V
931919:25:00 IMMERZEEL Lisanne27VAmerongen
942019:26:15 BOSMA Anneleen37VUster
952119:27:30 VAN LOO Andrea58V't Harde
962219:28:45 PAARDEKOOPER Thijmen19M
972319:30:00 SLUMP Robin19Mhardenberg
982419:31:15 JANSEN Stefan19M
992519:32:30 FLIKWEERT Jesse20M
1002619:33:45 VLAGSMA Timo20M
1012719:35:00 NIJVELD Mick20MNijverdal
1022819:36:15 VAN DER VEEN Steyn20MHeelweg
1033019:38:45 LINDERS Floris20M
1043119:40:00 TIMMERMANS Sven20MTwello
1053219:41:15 BUUR Hidde21MArnhem
1063319:42:30 BASSA Jens21MGoudriaan
1073419:43:45 ZONDAG Jarno22MDongen
1083519:46:15 VAN KUPPEVELD Sander23MOldenzaal
1093619:47:30 VAN JAARSVELD Joost23M
1103719:48:45 TER WEEME Jelle23MVaassen
1113819:50:00 VISSER Guillaume23MHeerenveen
1123919:51:15 VLIEK Mike24MDen Ham
1134019:52:30 WETTERAUW Koen25MWageningen
1144119:53:45 NOWAKOWSKI Nykai28MZutphen
1154219:55:00 VAN DER KAMP Lennart28MHengelo
1164319:56:15 VEURINK Bart29MBruchterveld
1174419:57:30 VAN DIJK Rob29M
1184620:00:00 ROMANA Michael-Angelo31M
1194720:01:15 VAN DEN BELT Paul32MRijssen
1204820:02:30 VAN LOON Charles32MTurnhout
1214920:03:45 WINTER Rimko33M
1225020:05:00 KOGELMAN Ronald34MZwolle
1235120:06:15 BRINKMAN NielsM
1245220:07:30 DAM Niek38MLutten
1255320:08:45 HEIJMANS Mark40MBoxtel
1265420:10:00 HUTTEN Gerrit-Henk51MHardenberg
1275520:11:15 SCHOENMAKER Rien40MHengelo
1285620:12:30 MULDERIJ Jan60MNoordscheschut